Mobilden hgs yükle

Hersene yeni bir yol ve köprü eklenen ülkemizde yenileri devam eden ve yapım aşamasında olan hizmetlerin devamı gelmeye devam ediyor. MObilden hgs yükleme sıralamasında dünyada birinci sırada olan  hgs ve ogs sistemimiz hakkında siz araç sahiplerine bilgi vermek istiyorum.

Yola çıktınız hgs ve ogs bakiyesi yükleme yapmadan geçiş yapmaya çalıştınız ve geçiş ihlali yaparak  geçiş ücretinin 15 katı rakamla karşılaşabilirsiniz. Kesinlikle korkmayın arabanızı hemen sağa çekip

herhangi bir bankanın kredi kartı veya banka kartı ile sitemize  telefondan hgs yüklemesi yazdığınızda bizim sitemiz ile karşılaşcaksınız istediniz miktarı tıklayarak rahatlıkla hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca hgs ve ogs ile anlaşma yapan Yapıkredi bankası Genel müdürlüğünün yaptığı açıklamada hgs yükleme ve bakiye yükleme işlemlerinde 1 ayda 3 defa hgs yüklemelerinde 50 tl tutarinda hediye hgs bakiyesi verdiğinizi sizler ile paylaşmak istiyoruz. Ayrıca Kuvetytürk ve TEB bankaları ile hgs yükleme işlemlerinizde ise 30 tl hgs yüklemesi hediye verileceğini sizlere açıklamak istiyorum.

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir