reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

Mersin Gaziantep Hgs Yükleme işlemleri

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Türkiye’ nin güneydoğu bölgesinde bulunan Gaziantep ilinden başlayarak Akdeniz bölgesinde bulunan Mersin iline doğru otoyol geçişleri hakkında sizlere bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyorum Gaziantep ilinden nurdağına kadar yollar güzel ve konforlu ama sonrasında bulunan yollar engebeli  ve daha kaygan bil halde yol seyiri ediyor.

Ayrıca hgs yükleme ve ogs yükleme işlemlerinizi kesinlikle yapamazsınız . Çünkü yol boyunca herhangi bir vezne veya veznedar bulamazsınız. Yol güzargahında herhangi bir hgs yükleme tesisleri bulunmamaktadır. Bu sebep ile hgs etiketinizde eğer bakiye olmazsa geçiş ihlali işlemine uğrayarak geçiş sırasında alınan ücretin 15 katı bir ücret ödeyebilirsiniz.

Otoyol ve tünel geçişi yapmadan önce telefonunuzdan hgs yükleme yaparak rahatlıkla sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası müşterilerine özel kampanyadan yararlanmak için kredi kartı ile 50 tl yüklemelerinizde  bol bol para puan kazanma şansını kaçırmayın.

Yapı kredinin herhangi bir kredi kartı veya atm kartı ile ayrıca komisyonsuz olarak saniyeler içerisinde Ptt pos güvencesi ile işlemlerinizi 1 adımda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiketler :
Hızlı geçiş sistemini almak için size en yakın PTT şubelerinden birine başvurabilirsiniz. PTT şubelerine gittiğinizde sizden bir takım kişisel bilgilerinizin yanında adres bilgilerinizi de vermeniz gerekir. Çünkü size verilecek olan kartta adres bilgileriniz dahi t...
2011 yılından bu yana köprü ve otoyollarda HGS sistemi kullanılmaktadır. Daha önce kart sistemi var iken ücretli geçişlerde kart okutulup geçme zorunluluğu vardı. Ancak şimdi HGS sistemi aracınızı durdurmaksızın devam edebileceğiniz aracınızın ön camında bulunan et...
Kredi kartı ile HGS yükleme işlemleri çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. Bunun ilk adımı elbette bankalar aracılığı ile oluyor. Bunun için çalıştığınız bankanın ATM noktasına gidiyorsunuz ve kredi kartınızı tanımladıktan sonra ATM ile HGS yükleme işlemi gerçe...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle