reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

Hgs ve Ogs Geçişleri Cezaları Geliyor Dikkat

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Türkiye otoyol ve tünel geçişlerine ceza işlemi geldi araç sahiplerine ve şöförlerin dikatine 120 km hız baz alınarak hesaplanacak olan bu sistem ile kazanların önlerine geçilmeyi planlıyorlar ve daha güvenli seyahet planlamayı düşünüyorlar.

Bir girişden bir çıkışa kadar hız hesaplanarak gidilecek olan bu sistem ile araç sahiplerin daha güvenli gidecekleri yerlere güvenli olarak seyahet edecekleri açıklandı.

Örnegin Adana batı çıkışından Tarsus girişi 25 kilometre 120 km hız ile 14 dakkika 12 saniyede varılacak eğerki sürücü bunun altında bir hızla gişelere ulaşırsa cezai işlem uygulaması yapılacaktır.

Ayrıca Hgs yükleme ve Ogs yükleme konusunda bir çok yazılar geliyor bizlere araç sahipleri hgs yükleme konusunda yükleme işlemleri yapamadıklarını nereden nasıl yapacakları konusunda bilgiler istediklerini dile getirdiler.

Hgs yükleme işlemlerinizi Ptt genel müdürlüğünün tek resmi sitesi olan siteden yükleme işlemlerini yapabilirsiniz ayrıca herhangi bir başka siteden hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

Etiketler :
Hgs bakiye yüklemek İçin Tıklayınız
HGS Yükleme ilk daha büyük şehirlerimizde olmak üzere acele her ilimizde köprüler ve ücret gibi yollarımızda geçiş sırasında araç sıkışıklığı yaşanmaktadır. Hgs bu gib sıkıntılara çözüm odaklı olarak gelişmiştir. Geçişlerde belirli bir nakit ödeme ile kullanılan...
Hgs bakiye yüklemesi paralı otoyolda trafik yoğunluklarını bir çare olsun azalmaya hgs otosmoyon şöförlere kolaylık sağlar. Hgs müşterisi olmak isteyen kişiler kart ve etiket olmak üzere iki çeşit kullanım tipinden birini seçebilir. Hgs almak ve  etmek için bankala...
İşbank Hgs yükleme
İş Bankası İle Hgs yükleme Otoyol ve Köprü geçiş ücretlerinin yolda bekleme yapılmadan hızlı bir halde ödenmesine yönelik olarak geliştirilen hgs uygulaması, sürücüleri trafik sıkışıklığı probleminden kurtarmaktadır. Bunun yanında HGS kullanan sürücüler %30 indirim...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle