reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

HGS Bakiye Yükleme İşlemleri

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Hızlı geçiş sistemi avantajlarından yararlanmak isteyenler, geçiş noktaları, köprüler ve gişelerden hızlıca geçiş yapmak isteyenlere müjde. HGS bakiye yükleme işlemleri artık çok sayıda seçenek ile mümkün olabiliyor. Eskiden sadece PTT üzerinden yaptığınız bakiye yükleme işlemleri şimdi 4-5 farklı seçenek ile sizlerle buluşuyor. Biz de HGS bakiye nasıl yüklenir sorusunu soran sürücüler için kısa ve anlaşılır bir yazı yazmak istedik. Klasik HGS yüklemelerini daha önce PTT şubelerinden yapıyordunuz.

Bunun için de HGS kartınızı ve kimliğinizi yanınızda götürüp üzerine bir de sıra bekliyordunuz. Bu tekelleşme artık kalktı. PTT şubelerinden ödeme yapmaya devam edebileceğiniz gibi PTT internet sitesinden de ödeme yapabiliyorsunuz. PTT AVM HGS yükle butonuna basın ve üye olmadan internetten HGS bakiye yükleme gerçekleştirin.

Kredi Kartı ile HGS Bakiye Yükleme İşlemleri

PTT AVM web sayfasından kredi kartı ile HGS bakiye yükleme işlemleri gerçekleştirebileceğiniz gibi vadesiz banka kartı ile de bakiye yükleyebiliyorsunuz. İkinci online yükleme seçeneğimiz ise klasik olarak bankalar. Banka ATM noktalarında ya da banka şubelerinde bakiye yükleyebilirsiniz. HGS kartınızı ve kimliğini götürüp sıra bekleyerek bakiye yükleyebilirsiniz. Yine zaman kaybetmeden sıra beklemeksizin bakiye yüklemek istiyorsanız bankaların online işlemler sayfasını ziyaret edin.

Evden, iş yerinden, okuldan mekan fark etmeksizin akıllı telefon veya bilgisayar aracılığı ile bakiye yükleyebilirsiniz. Online HGS Bakiye yükleme işlemleri esnasında ödeme yaptıktan sonra 10-15 dakika içerisinde yola çıkabilirsiniz. Kimi zaman bankacılık sistemindeki yoğunluklardan dolayı HGS karta para geçişi bir süre gecikebilmektedir. Böyle bir problem ile karşı karşıya kalırsanız çalıştığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayın ve sorunu çözmesini isteyin. Aynı durum Kredi Kartı ile ödemelerinizde PTT AVM sitesi için de geçerlidir. PTT müşteri hizmetleri telefonundan sorununuzu hızlıca çözebilirsiniz.

E-Devlet Resmi İnternet Sitesi Aracılığı ile HGS Yükleme

Günümüzde e-devlet internet sitesi devlet ile aranızda olan tüm işlerin çözülebileceği bir mecra durumunda. PTT şubesinden alınan e-devlet şifresi ile profilinize girip buradan kredi kartı ile HGS bakiye yükleme işlemleri yapmanız sağlanmaktadır.

Hgs yükle tam nokta geçişleri sağlayan köprü, otoyol vb. yer olarak önceden uygulanan sistem gişeler önünde enstrumanlar içinde sırada bekleyerek nakit tahsil edilmekti. Bu olay hem yolcuların bununla birlikte ödemeyi alan görevlilerin güvenliği açısından sakıncalı...
Araç sahiplerinin büyük bir kısmı HGS kartına sahip olmak için nerelere gideceklerini bilmektedirler. Başlıca PTT şubelerinin yanında bazı bankalardan da bu işlemi yapabileceğinizi unutmayınız. Bu noktalardan herhangi birine araç ruhsatınız ve kimlik fotokopinizle ...
Günümüzde gişe ve köprü geçişlerinde beklemeden geçiş yapmak için kullanılan elektromanyetik hızlı geçiş kartları oldukça revaçta. Kartlı geçiş sistemi uzun sıraların oluşmasına neden oluyor ve artık neredeyse hiç kullanılmıyor. Otomatik geçiş sistemi ise aparatını...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle