reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

Herkese inat Hgs Ücretsiz

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Tünel ne otoyollarda 15 temmuz yıl dönemi münasebeti ile herkese inat ücretsiz olmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın köprü tünel ve ayrıca toplu taşıma araçları büyük şehir belediye yetkilileri tarafından  yapılan demokrasi nöbetine kadar ulaşım ve toplu ulaşımların ücretsiz olduklarını açıkladılar.

Ancak bazı otoyol köprüler ve tünel geçişlerinin ücretli olduklarını ve buradan gelecek miktarları şehit aileri ve gazilere aktaralcağı belirlendi.

Bunun üzerine tüm vatadaşlar otoyol tahsillerinin şehit yakınlarına aktarılcağanı duyduklarında otoyolları kullanmaya başladılar.

Saat : 12:10 sıraları Mersin Tarsus arasında bulunan hgs ve ogs gişelerinde büyük yoğunluktan trafik 10 kilometre bir uzunluğu sahip oldu kara yolları yetkilileri bazı kapalı gişelerini açarak trafik yoğunluğunun rahatlatmak adına bir çok önemlem aldılar.

Ayrıca otoyol ve köprü gişelerinde bulunan Ptt vezlerini yoğunluk sebebi ile mobil Ptt araçları ile hgs yükleme işlemlerin rahatlamak adına Ptt genel müdürlüğü önlem alarak vatandaşları mağdur etmemeye çalıştılar. Ayrıca kısa süreliğini resmi kurumlara hgs yükleme konusunda birfink ve izin ver Ptt genel müdürlüğü ise online hgs yükleme kredi kartı yükleme işlemlerini internet sitelerinde rahatça yüklemeleri için önlem almaya devam ettiler.

Hızlı geçiş sistemini almak için size en yakın PTT şubelerinden birine başvurabilirsiniz. PTT şubelerine gittiğinizde sizden bir takım kişisel bilgilerinizin yanında adres bilgilerinizi de vermeniz gerekir. Çünkü size verilecek olan kartta adres bilgileriniz dahi t...
2011 yılından bu yana köprü ve otoyollarda HGS sistemi kullanılmaktadır. Daha önce kart sistemi var iken ücretli geçişlerde kart okutulup geçme zorunluluğu vardı. Ancak şimdi HGS sistemi aracınızı durdurmaksızın devam edebileceğiniz aracınızın ön camında bulunan et...
Kredi kartı ile HGS yükleme işlemleri çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. Bunun ilk adımı elbette bankalar aracılığı ile oluyor. Bunun için çalıştığınız bankanın ATM noktasına gidiyorsunuz ve kredi kartınızı tanımladıktan sonra ATM ile HGS yükleme işlemi gerçe...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle