reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

Geçiş Sırasında HGS Etiketiniz Okunmadıysa Ne Yapmalısınız?

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

HGS kartı her araç sahibinde mutlaka olması gereken hızlı geçiş sağlayan bir sistemdir. Hızlı geçiş sistemi sayesinde trafiğin yoğun olduğu hiçbir noktada bekleme yapmanıza gerek yoktur. 2011 yılından beri var olan HGS sisteminde nakit ödemeler 2013 yılından beri kalkmıştır.
HGS kartınız yok fakat HGS sistemi olan otoyollardan veya köprülerden geçiş yapabilmeleri mümkün değildir. Geçişleri de kaçak geçiş olmaktadır. Bu kaçak geçişlerde geçiş ücretinin 10-12 katı kadar cezai işleme maruz kalırsınız.

Aracınız varsa ve bir HGS aboneliğiniz yoksa araç plakanız ceza almış olabilir. Ceza alıp almadığınızı öğrenmek ve rahat, cezasız bir geçiş sağlayabilmek için HGS kartı almanız sizin faydanıza olacaktır. HGS kartı alırken çok cüzi bir miktarda ödeme yaparsınız, herhangi bir masrafı yoktur. Sizden istenilen belgeler sadece araç ruhsatınız ve kimlik fotokopinizdir. Fakat HGS kartına sahip olmadan geçiş yapmak isterseniz alacağınız ceza masraflarınızın çok çok üzerinde bir ceza olacaktır.
Eğer HGS kartınız ve etiketiniz varsa ve geçiş sırasında etiketiniz okunmadıysa bu durumda yapabileceğiniz birçok şey var.
Kartı aldığınızda düzgün yerleştirme yapamazsanız kartınız okumayabilir. Bundan dolayı düzgün yerleştirme yapmanızda fayda var.
Fakat HGS kartınızı daha önce kullanmış ve herhangi bir sorun yaşamamışsanız bu sorunla ilk kez karşılaşmışsanız böyle bir durumda da HGS dolumu yapan yerlerden birisine giderek sorunun kaynağını öğrenebilirsiniz. Okunamayan kartlar yüzünden ceza almak istemiyorsanız, kartınız okunmadığı zaman en kısa sürede yetkili bir kuruluşa gidip sorgulama yapmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler :
Hgs bakiye yüklemek İçin Tıklayınız
HGS Yükleme ilk daha büyük şehirlerimizde olmak üzere acele her ilimizde köprüler ve ücret gibi yollarımızda geçiş sırasında araç sıkışıklığı yaşanmaktadır. Hgs bu gib sıkıntılara çözüm odaklı olarak gelişmiştir. Geçişlerde belirli bir nakit ödeme ile kullanılan...
Hgs bakiye yüklemesi paralı otoyolda trafik yoğunluklarını bir çare olsun azalmaya hgs otosmoyon şöförlere kolaylık sağlar. Hgs müşterisi olmak isteyen kişiler kart ve etiket olmak üzere iki çeşit kullanım tipinden birini seçebilir. Hgs almak ve  etmek için bankala...
İşbank Hgs yükleme
İş Bankası İle Hgs yükleme Otoyol ve Köprü geçiş ücretlerinin yolda bekleme yapılmadan hızlı bir halde ödenmesine yönelik olarak geliştirilen hgs uygulaması, sürücüleri trafik sıkışıklığı probleminden kurtarmaktadır. Bunun yanında HGS kullanan sürücüler %30 indirim...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle