reklam
hgs bakiye yükleme
hgs yükle

15 Temmuz Hgs Ücretsizmi

1 sene önce admin tarafından yazıldı ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Ülkemiz büyük bir ihanetin  ve terör örgütlerine karşı kahramanca darbeyi engellemesinin 1.yıl dönümü 15 temmuz 2016 yılında darbe girişiminde bulunmak istenildi ama baş komutanımız Recep tayip Erdoğan ve kurmaylarının çağrısı üzerine millet sokağa dökülerek büyük bir darbeyi önlediler.

Bunun üzerin FETO denilen kendini bizlere Allah dostu olarak yıllar boyunca  kandıran ve devlet içinde bir çok kolu olan bu terör örgütünün  hainlerinin askerlerin yapmış oldukları darbe girişimini milletimiz  dik durması ve buna izin vermemesi ile bir çok şehit verdik.

15 temmuz ve şehitlerimizin anısına düzenlenecek kongreler ve konferanslar ile Cumhur başkanımız Recep tayyip Erdoğan çağrısı ile millet tekrar sokağa dökülecek ve demokrasi nöbeti başlayacaktır.

Bunun anısını Kara yolları Genel müdürlüğünün yapmış olduğu önemli bir açıklama sebebi ile 15 temmuz ile 20 Temmuz arası Hgs ve Ogs sistemleri otoyollar ve tüneller ücretsiz hizmet vermesi gerektiğini bu konu ile ilgilendiklerini dile getirdiler.

Ayrıca vatandaşlardan gelen istek üzerine hgs yükleme ,online hgs yükleme ve kredi kartı ile hgs yükleme işlemlerinde komisyon ücreti alınmaması gerektiğini söylediler. Gelişmeleri anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiketler :
Hgs bakiye yüklemek İçin Tıklayınız
HGS Yükleme ilk daha büyük şehirlerimizde olmak üzere acele her ilimizde köprüler ve ücret gibi yollarımızda geçiş sırasında araç sıkışıklığı yaşanmaktadır. Hgs bu gib sıkıntılara çözüm odaklı olarak gelişmiştir. Geçişlerde belirli bir nakit ödeme ile kullanılan...
Hgs bakiye yüklemesi paralı otoyolda trafik yoğunluklarını bir çare olsun azalmaya hgs otosmoyon şöförlere kolaylık sağlar. Hgs müşterisi olmak isteyen kişiler kart ve etiket olmak üzere iki çeşit kullanım tipinden birini seçebilir. Hgs almak ve  etmek için bankala...
İşbank Hgs yükleme
İş Bankası İle Hgs yükleme Otoyol ve Köprü geçiş ücretlerinin yolda bekleme yapılmadan hızlı bir halde ödenmesine yönelik olarak geliştirilen hgs uygulaması, sürücüleri trafik sıkışıklığı probleminden kurtarmaktadır. Bunun yanında HGS kullanan sürücüler %30 indirim...

online hgs yükleme
ziraat borç sorgulama
hgs yükleme
yapikredi hgs yükle halkbank hgs yükle