15 Temmuz Hgs Ücretsizmi

Ülkemiz büyük bir ihanetin  ve terör örgütlerine karşı kahramanca darbeyi engellemesinin 1.yıl dönümü 15 temmuz 2016 yılında darbe girişiminde bulunmak istenildi ama baş komutanımız Recep tayip Erdoğan ve kurmaylarının çağrısı üzerine millet sokağa dökülerek büyük bir darbeyi önlediler.

Bunun üzerin FETO denilen kendini bizlere Allah dostu olarak yıllar boyunca  kandıran ve devlet içinde bir çok kolu olan bu terör örgütünün  hainlerinin askerlerin yapmış oldukları darbe girişimini milletimiz  dik durması ve buna izin vermemesi ile bir çok şehit verdik.

15 temmuz ve şehitlerimizin anısına düzenlenecek kongreler ve konferanslar ile Cumhur başkanımız Recep tayyip Erdoğan çağrısı ile millet tekrar sokağa dökülecek ve demokrasi nöbeti başlayacaktır.

Bunun anısını Kara yolları Genel müdürlüğünün yapmış olduğu önemli bir açıklama sebebi ile 15 temmuz ile 20 Temmuz arası Hgs ve Ogs sistemleri otoyollar ve tüneller ücretsiz hizmet vermesi gerektiğini bu konu ile ilgilendiklerini dile getirdiler.

Ayrıca vatandaşlardan gelen istek üzerine hgs yükleme ,online hgs yükleme ve kredi kartı ile hgs yükleme işlemlerinde komisyon ücreti alınmaması gerektiğini söylediler. Gelişmeleri anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir