Serbest Geçiş Hgs Yükleme

Hgs ve ogs sistemi pek yakında tarihe gömülüyor. Nereden nereye daha önce kartlı geçiş sistemi KGS den mağdur olan milletimiz trafik sıkıntılarını defalarca dile getirip iş yerine ulaşabilmeleri için evlerinden sabahın çok erken saatlerinden çıkarak zamanların çoğunu yolda geçirdiklerini defalarca söylemişlerdir.

Bunun üzerine Avrupa dan esinlenen Hgs ve OGS sistemi ile trafiğin rahatlanması otoyol ve köprü geçişlerinde bulunan gişelerinin feraklığa kavuşturulması ile bir nevzede olsun vatadandaşlarımız rahat bir nefes almış olup işlerine ve evlerine daha erken gitmeye başlamıştır.

Biliyoruz ki şuanda ülkemizin nufüsu 79 milyona ulaşmış en az bir ailede 3 araç olur hale gelmiştir.  Her bir aile de 3 araç olarak bas sayarsak 79 milyondan fazla ülkemizde araç olduğunu gözlemleyebiliriz. Ülkemizde bulunun Hgs ve OGs sistemlerinin yerine şuanda avrupa ülkelerinde de kullanılan Serbest Geçiş Sistemi ile trafik yoğunlugunun önüne geçilmeyi düşünülüyor.

Hgs ve ogs bir  gişeden geçerken Serbest Geçiş sistemi farklı bir gile verilerek trafiği rahatlanacağı bekleniyor. Serbest Geçiş Sistem Bakiye yüklemek için sitemize uğramanız yeterli olacaktır.

Etiket(ler): , , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir