Mobilden Hgs Yükleme İşlemleri

Havaların ısınması dolaysıyla ülkemizde tatil sezonunu açmış bulunmaktayız. Bir çok insanımız yaz tatili münasebeti ile seyahetlere başlamıştır. Ülkemizde otoyol ve köprü geçişlerinde almış olduğumuz hizmetin karşılığı olarak bizlerden kullanmış olduğumuz  km farkına göre ücret tahsil ederler buda otomatik olarak hgs etiketimizden düşürülür.

Mobilden hgs yükleme işlemleri konusunda araç sahiplerine ve yeni hgs ve ogs almış arkadaşlara bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Öncelikle Ptt aracılığı ile herhangi bir şubeden araç ruhsatı ve kimliğiniz ile ptt veznelerinden bir kaç dakika içinde hgs ürününe sahip olabilirsiniz. Hgs etiketi alırken sizlerde 52,50 tl tahsil edilip 2,50 krs işlem bedeli  ve 50 tl tutarındaki bedeli ise hgs bakiyesi yükleme sağlanarak hizmetiniz verilir.

Almış olduğunuz hgs etiketini  aracın ön camına yapıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz.  Otoyol ve köprü geçişlerinde bulunan mobeselerden otomatik olarak bakiyeniz düşecektir. Aklınızda bulunan soruları 7/24 yorum kısmandan sorabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir