Kredi Kartı İle HGS Yükleme İşlemleri

Kredi kartı ile HGS yükleme işlemleri çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir. Bunun ilk adımı elbette bankalar aracılığı ile oluyor. Bunun için çalıştığınız bankanın ATM noktasına gidiyorsunuz ve kredi kartınızı tanımladıktan sonra ATM ile HGS yükleme işlemi gerçekleştiriyorsunuz.

ATM HGS yükle seçeneği ödemeler sekmesinde karşınıza çıkacaktır. Bankanız HGS bakiye doldurma için sizden ekstra bir ücret talep etmeyecektir ve komisyon almayacaktır. Eğer ATM noktasına gitmeye zamanınız yoksa ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız online HGS yüklemeleri seçeneğini tavsiye ediyoruz. Bunun da birkaç yöntemi bulunuyor.

 

Online Kredi Kartı ile HGS Yükleme İşlemleri

İnternetten fatura ödeme, bankacılık işlemleri gerçekleştirme son zamanlarda genç, yaşlı herkes tarafından kullanılır oldu. Kolay yöntemi ile zamandan tasarruf etmek isteyenler bankaların telefon uygulamalarını kullanarak her türlü ödemelerini kolaylıkla sağlıyor. Bunların içerisinde Online kredi kartı ile HGS yükleme işlemleri de bulunuyor. Bankanızın resmi internet sitesine giriş yapın ve online bankacılık işlemleri bölümüne tıklayın. Buraya kart numaranız ve şifrenizi gireceksiniz. Açılan ekranda ödemeler kısmından HGS bakiye yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Online HGS yükleme avantajları sadece ödeme kısmında ortaya çıkmıyor. Yine bu bankaların aracılığı ile HGS bakiye sorgulama bilgileri de edinebilirsiniz. HGS kartımda ne kadar para var diye merak ediyorsanız Online bankacılık size ücretsiz bilgi veriyor.

PTT AVM ve E-Devlet Sitesi Aracılığı ile HGS Yükleme

PTT AVM ve E-Devlet internet siteleri devlete ait resmi kurumlardır. Bu seçenekler ile güven içerisinde Kredi kartı ile HGS yükleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte bu resmi web sayfaları size kredi kartı dışında vadesiz banka kartı ile HGS yükleme şansını da sağlamaktadır. İçerisinde nakit para bulunan banka hesabı kartı ile işlemlerinizi başarıya ulaştırabilirsiniz. PTT AVM sitesine giriş yaptıktan sonra ister üye olarak ister üye olmadan ödeme seçeneklerinden birini seçin. Üye olarak zaman kaybetmek istemeyenler üye olmadan bakiye yükle butonuna tıklasınlar. Burada Plaka No ile HGS yükle seçeneğinden beş dakika içerisinde ödeme yapacaksınız. Ödemeleriniz HGS kartınıza ise en geç on dakika içerisinde düşecektir.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir