İşbank Hgs yükleme

İş Bankası İle Hgs yükleme Otoyol ve Köprü geçiş ücretlerinin yolda bekleme yapılmadan hızlı bir halde ödenmesine yönelik olarak geliştirilen hgs uygulaması, sürücüleri trafik sıkışıklığı probleminden kurtarmaktadır. Bunun yanında HGS kullanan sürücüler %30 indirimli ücret ödemektedir. HGS ürünü hizmetini PTT ve bir oldukça banka  beraber İş Bankası da vermektedir. İş Bankası’ndan HGS etiketi alabilmeniz için İlk olarak bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Başvurmak için araç ruhsatınız ve kimliğinizle birlikte banka şubelerine gelmeniz yeterlidir. Ek olarak HGS ürünü için internet şubesini kullanarak müracaat yapabilirsiniz. Etiketinizi aldıktan sonra tek yapmanız ihtiyaç duyulan hgs bakiye yükleme işlemi için otomatik ödeme yönergeı vermektir.

İş Bank İle hgs yükleme işlemleri otomatik ödeme yönergeıyla pratik bir halde yapılmaktadır. Bir alt limit belirleyerek, istediğiniz tarih aralıklarında ve arzu ettiğiniz miktarda hgs etiketi yüklemesini yapabilirsiniz. HGS kartı limit otomatikman denetim edilip gerekli görüldüğünde dolum yapılacaktır. Otomatik ödeme yönergeını hesabınız üzerinden yada kredi kartınızdan verebilirsiniz. Araç sınıflarına bakılırsa ödeme alt sınırı bulunmakta olup bu sınırın altında ödeme yönergeı vermeniz mümkün değildir. Süreında HGS yükle işlemleri yapıldığı için otoyol geçişlerinizde cezai işlem uygulanmayacaktır.

İş Bankası müşterilerine eposta yöntemiyle HGS hesap özeti göndermektedir. Böylece devamlı olarak bakiyenizi kontrol etme olanakı bulursunuz. Hgs limiti sorgulamak için web şubesini kullanabileceğiniz şeklinde telefon bankacılığı üzerinden güncel bakiye bilgisi almanız mümkündür. Bankalardan alacağınız HGS etiketiyle yetersiz bakiye problemi yüzünden yasal cezaya çarptırılma durumuyla karşılaşmazsınız.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir