Hgs ve Ogs Geçişleri Cezaları Geliyor Dikkat

Türkiye otoyol ve tünel geçişlerine ceza işlemi geldi araç sahiplerine ve şöförlerin dikatine 120 km hız baz alınarak hesaplanacak olan bu sistem ile kazanların önlerine geçilmeyi planlıyorlar ve daha güvenli seyahet planlamayı düşünüyorlar.

Bir girişden bir çıkışa kadar hız hesaplanarak gidilecek olan bu sistem ile araç sahiplerin daha güvenli gidecekleri yerlere güvenli olarak seyahet edecekleri açıklandı.

Örnegin Adana batı çıkışından Tarsus girişi 25 kilometre 120 km hız ile 14 dakkika 12 saniyede varılacak eğerki sürücü bunun altında bir hızla gişelere ulaşırsa cezai işlem uygulaması yapılacaktır.

Ayrıca Hgs yükleme ve Ogs yükleme konusunda bir çok yazılar geliyor bizlere araç sahipleri hgs yükleme konusunda yükleme işlemleri yapamadıklarını nereden nasıl yapacakları konusunda bilgiler istediklerini dile getirdiler.

Hgs yükleme işlemlerinizi Ptt genel müdürlüğünün tek resmi sitesi olan siteden yükleme işlemlerini yapabilirsiniz ayrıca herhangi bir başka siteden hgs yükleme işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir