Herkese inat Hgs Ücretsiz

Tünel ne otoyollarda 15 temmuz yıl dönemi münasebeti ile herkese inat ücretsiz olmaya devam ediyor. Vatandaşlarımızın köprü tünel ve ayrıca toplu taşıma araçları büyük şehir belediye yetkilileri tarafından  yapılan demokrasi nöbetine kadar ulaşım ve toplu ulaşımların ücretsiz olduklarını açıkladılar.

Ancak bazı otoyol köprüler ve tünel geçişlerinin ücretli olduklarını ve buradan gelecek miktarları şehit aileri ve gazilere aktaralcağı belirlendi.

Bunun üzerine tüm vatadaşlar otoyol tahsillerinin şehit yakınlarına aktarılcağanı duyduklarında otoyolları kullanmaya başladılar.

Saat : 12:10 sıraları Mersin Tarsus arasında bulunan hgs ve ogs gişelerinde büyük yoğunluktan trafik 10 kilometre bir uzunluğu sahip oldu kara yolları yetkilileri bazı kapalı gişelerini açarak trafik yoğunluğunun rahatlatmak adına bir çok önemlem aldılar.

Ayrıca otoyol ve köprü gişelerinde bulunan Ptt vezlerini yoğunluk sebebi ile mobil Ptt araçları ile hgs yükleme işlemlerin rahatlamak adına Ptt genel müdürlüğü önlem alarak vatandaşları mağdur etmemeye çalıştılar. Ayrıca kısa süreliğini resmi kurumlara hgs yükleme konusunda birfink ve izin ver Ptt genel müdürlüğü ise online hgs yükleme kredi kartı yükleme işlemlerini internet sitelerinde rahatça yüklemeleri için önlem almaya devam ettiler.

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir